Hakkımızda

Nasıl Başladık   ??

The Aksesuar.com’un İstanbul’da bulunan Boğaziçi Hisarüstü yerleşkesinde vizyoner bir ekibin e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirme amacı ile 2019-2021 yılları arasında yürüttüğü Ar-Ge çalışmasının ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

16 Personel

iSTİHDAM

890

GÜNLÜK FİZİBİLİTE SÜRECİ

11

PARTNER FİRMA

   Bir Amacımız Var

Tamamen bağımsız ve milli bir yatırım vasıtasıyla inşa ettiğimiz The Aksesuar.com alışveriş yazılımının hedefi: ülke içindeki ticareti hızlandırarak daha fazla tüketiciye, alıcıların da daha fazla ürüne kolay ve güvenli bir biçimde ulaşmalarını sağlamak ve Türkiye’de online ticaret hacminin dünya standartlarındaki pazar payına ulaşabilmesine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Bu misyon doğrultusunda, mevcut farklı dijital satış modellerine göre kurumsal veya bireysel olarak  perakende ya da toptan, online ödeme yoluyla satış yapılabilen geniş kapsamlı e-ticaret sistemi theaksesuar.com’u sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 
 
Bizler için ”iyi hizmet” demek istisnasız tüm kullanıcılarımızın mutlu ve güven içinde alışveriş yapabilmesi anlamına gelir. Kullanıcılarımıza iyi hizmet sağlayabilmek adına yazılımsal ve teknik anlamda daima en güncel donanımları sizlere sunarak, e-ticareti herkesin erişip faydalanabileceği pratiklik seviyesine getirmenin misyonumuzu gerçekleştirmede etkili olacağı kanısındayız. 
Önümüzdeki on yıl için oluşturduğumuz stratejik büyüme planı dahilinde bilişim ve ticaret sektöründe bugüne kadar kazandığımız bilgi ve tecrübe ile theaksesuar.com’u standartları belirleyen uluslararası bir marka olarak görmeyi hedeflediğimizi bilmenizi isteriz. 
 
Bu yolda bizlerle beraber yürürken attığınız her adımın sizi mutluluğa götürmesini dileriz. 
 
Gününüz harika geçsin! 
 
TheAksesuar.com 
EN &Cİ İTHALAT Desteklidir.

.

İletişim